Міліціонери затримали групу браконьєрів

brakoneru

Співробітники Надвірнянського райвідділу міліції, що на Івано-Франківщині, в ході відпрацювання мисливських угідь з метою попередження фактів браконьєрства 12 січня в лісовому масиві поблизу села Лоєва затримали групу осіб, які займалися незаконним полюванням. Як встановлено, п’ятеро мешканців Надвірянського району у невідведений для цього час і без ліцензії протизаконним шляхом відстрілювали парнокопитну дичину.

Під час затримання горе-мисливців у них виявлені убиті туші дикого кабана та дикої козулі. Понад те, при розтині козулі стало очевидними, що вона виношувала два зародки.

За повідомленням з Надвірнянського райвідділу міліції, матеріали щодо задокументованого факту браконьєрства спрямовані за належністю в органи прокуратури для вирішення питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч.1 статті 248 Кримінального кодексу України (Незаконне полювання). Згідно з санкціями цієї статті протиправні дії такого характеру караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або ж обмеженням волі на строк до трьох років, передбачено також конфіскацію знарядь і засобів полювання та всього добутого.

За попередніми підрахунками, внаслідок браконьєрських дій лісовому господарству завдано істотної шкоди, яка сягає 26 тисяч гривень. У всіх затриманих вилучено мисливські рушниці.

УМВС України в Івано-Франківській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *