Паризьке «срібло» Гонтюка

Надвірнянський дзюдоїст Роман Гонтюк посів друге місце у ваговій категорії до 90 кг на турнірі серії «Великого шолома» в у Парижі.

Життя дворазового олімпійського призера, Романа Гонтюка після Ігор-2008 було насичене різноманітними подіями – як особистими, так і спортивними. Через травми Роман пропустив занадто багато турнірів. Не встигав повернутися, як знову доводилося звертатися за допомогою до лікарів. Минулого року у складі збірної України він виграв командний чемпіонат Європи, але в особистих змаганнях перемоги все не приходили. Повернутися на вершину Гонтюку вдалося в Парижі, на престижному турнірі серії «Grand Slam». Для Романа турнір у Парижі був важливий ще й з огляду на боротьбу за олімпійську ліцензію у ваговій категорії до 90 кг. У Парижі, здобувши почесну срібну нагороду та 180 рейтингових очок. Такий доробок практично гарантував Роману виконання олімпійської кваліфікації. Вже цими вихідними українські дзюдоїсти продовжать гонку за ліцензіями лондонської Олімпіади на Кубку світу в австрійському Оберварте (чоловіки).