Органи влади та місцевого самоврядування

Надвірнянська міська рада

Адреса:
вул.Мазепи _, м.Надвірна,
Івано-Франківська область, 78405

Міський голова – Андрійович Зіновій Мирославович – 03475 2-30-24

Секретар – Пекарський Тарас Миколайович – 03475 2-23-05

Перший  заступник голови – Йосипенко Олег Володимирович – 03475 2-36-77

Заступник голови – Василенко Василь Васильович – 034752-21-92

Керуючий справами – Антонюк Олег Богданович – 03475 2-64-88

Юридичний відділ – Демянчук Ярослав Богданович

Приймальня міського голови –

Надвірнянська районна рада

Адреса: майдан Шевченка__, місто Надвірна,  Івано-Франківська область, 78405

Голова районної ради – Попович Василь Васильович – 03475 2-91-07

Заступник голови районної – Степник Іван Михайлович – 03475 2-91-19

Керуючий справами, заступник голови районної ради – Писклинець Ігор Дмитрович – 03475 2-91-69

Радник голови районної ради – Андрейчук Василь Юрійович – 03475 2-33-51

начальник відділу правово забезпечення – Білоган Ігор Михайлович – 03475 2-48-30

головний спеціаліст з питань звернень громадян та кадрової роботи – Остап’юк Ганна Михайлівна – 03475 2-48-30

начальник відділу організаційного забезпечення – Забронський Іван Григорович – 03475 2-48-30

начальник загального відділу – Клим’юк Богдан Михайлович – 2-33-51

завідувач протокольної частини – Дисько Марія Василівна – 2-24-52

Відділ обліку, звітності та соціально-економічного розвитку

начальник відділу обліку, звітності та соціально-економічного розвикут – головний бухгалтер – Коновалюк Світлана Миколаївна – 03475 2-24-29

радник з питань соціально-економічного розвитку – Дмитрук Василь Гнатович – 2-48-30

завідувач господарством – Зорійчук Мирослав Дмитрович – 2-33-51

Фонд комунального майна району

голова Фонду – Коцько Іван Миколайович – 2-21-63

головний бухгалтер – Козак Ольга Федорівна – 2-21-63


Надвірнянська районна державна адміністрація

Керівництво

голова РДА  – Калічко Володимир Іванович – 2-91-01

Перший заступник голови – Янцюк Василь Миколайович – 2-91-02

заступник голови РДА – Гурей Володимир Теодорович – 2-34-72

заступник голови РДА – Ковалюк Богдана Михайлівна – 2-49-45

заступник голови РДА – Іроденко Степан Степанович – 2-91-05

керівник апарату РДА – Гуменюк Василь Васильович – 2-91-08

Організаційний відділ

начальник організаційного відділу – Шовгенюк Іван Васильович – 2-91-06

зав.сектором кадрової роботи – Угринчук Світлана Михайлівна – 2-40-49

головний спеціаліст – Стельмащук Оксана Миколаївна – 2-31-38

головний спеціаліст – Краснощок Галина Василівна –  2-40-70

головний спеціаліст – Білоус Людмила Анатоліївна – 2-31-38

Загальний відділ

т.в.о. начальника відділу – Андріїв Ярослав Богданович – 2-32-64

головний спеціаліст – Боднар Ольга Дмитрівна – 2-32-64

провідний спеціаліст – Глушко Марія Олексіївна – 2-32-64

головний спеціаліст – Кінаш Ярослав Ярославович – 2-32-64

провідний спеціаліст – Бурдилюк Роман Михайлович – 2-32-64

Відділ ведення Державного реєстру виборців

начальник відділу – Гільтайчук Мирослав Романович – 2-25-73, 2-26-32

головний спеціаліст – Микитюк Ірина Романівна – 2-91-05

провідний спеціаліст – Дем’янів Тарас Романович – 2-91-05

спеціаліст І категорії – Гуменюк Ірина Миколаївна – 2-91-05

Сектор контролю

завідувач сектора – Андріїв Ярослав Богданович – 2-42-45

головний спеціаліст – Ткачук Мар’яна Василівна – 2-42-45

Юридичний відділ

начальник відділу –  Госедло Олексій Дмитрович – 2-91-14

головний спеціаліст – Мацько Мар’яна Данилівна – 2-91-14

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

начальник відділу – Демянчук Тарас Богданович – 2-91-03

головний спеціаліст –  – 2-91-03

Відділ фінансового-господарського забезпечення

начальник відділу – Савчук Ганна Федорівна – 2-49-24

спеціаліст І категорії – Плаксій Наталія Миколаївна – 2-49-24

Відділ агропромислового розвитку

начальник відділу – Кріцак Дмитро Федорович – 2-50-47

головний спеціаліст – Борисевич Галина Василівна – 2-50-47

головний спеціаліст – Остап’юк Наталія Олексіївна – 2-50-47

головний спеціаліст – Семенюк Ганна Василівна – 2-50-47

Сектор мобілізаційної роботи

завідувач сектора – Іконов Валерій Васильович – 2-31-67

Сектор взаємодії з правоохоронними органами

та оборонної роботи

завідувач сектора – Букатюк Василь Іванович – 2-31-38

Сектор з питань надзвичайних ситуацій

в.о.завідувача сектору – Юращук Петро Ігорович – 2-31-67

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

начальник відділу – Вінтоняк Тарас Мирославович – 2-22-15

головний спеціаліст – Дем’янчук Тарас Богданович – 2-22-15

Сектор державної реєстрації та дозвільних процедур

завідувач сектору – Чикачов Микола Вікторович – 2-91-14

державний реєстратор – Ціховська Галина Богданівна – 2-91-68

Архівний відділ райдержадміністрації

начальник відділу – Спас Людмила Іванівна – 2-31-66

головний спеціаліст – Качанюк Марія Миколаївна – 2-50-93

Служба в справах дітей

начальник служби – Сметанюк Марія Михайлівна – 2-91-74

зав.сектора з питань усиновлен-ня, опіки, піклування та сімейних форм виховання дітей – Бариляк Галина Михайлівна – 2-91-74

зав.сектора з питань поперед-ження безпритульності, бездо-глядності та захисту прав дітей –

Струк Тетяна Василівна – 2-34-72

спеціаліст І категорії – Венгринюк Андрій Ігорович – 2-34-72

провідний спеціаліст – Лацко Наталія Станіславівна – 2-34-72

головний спеціаліст – Вадюк Тетяна Михайлівна – 2-34-72

спеціаліст І категорії – Томин Соломія Василівна – 2-34-72

спеціаліст – Дем’янчук Богдан Васильович – 2-34-72

спеціаліст І категорії – Ванівська Лілія Михайлівна – 2-34-72

спеціаліст І категорії – Гуменюк Надія Ярославівна – 2-34-72

спеціаліст І категорії – Кифюк Руслан Васильович – 2-34-72

Управління економіки

начальник управління – Уніят Василь Степанович – 2-91-12

Відділ соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики

заступник начальника управління, завідувач відділу – Бойчук Ігор Любомирович – 2-91-12

головний спеціаліст – бухгалтер – Боднарук Іванна Петрівна – 2-21-33

провідний спеціаліст – Устімова Людмила Андріївна – 2-25-07

Відділ промисловості, лісового господарства і торгівлі

начальник відділу –  – 2-25-07

головний спеціаліст –  – 2-21-33

головний спеціаліст – Старків Ярослав Васильович – 2-25-07

Сектор розвитку інфраструктури

завідувач сектору – Михайло Мирославович Угринюк – 2-25-07

провідний спеціаліст – Климковецька Марія Іванівна – 2-25-07

Управління будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства

начальник управління – Захарко Лідія Григорівна – 2-23-34

заступник начальника управління,начальник відділу містобудування,архітектури та капітального будівництва головний архітектор району – Янчук Михайло Михайлович – 2-42-26

головний спеціаліст відділу містобудування,архітектури та капітального будівництва – Лавришин Любов Михайлівна – 2-30-26

завідувач сектора житлово-комунального господарства – Сіщук Микола Миколайович – 2-91-09

головний спеціаліст – бухгалтер-економіст сектора житлово-комунального господарства – Прокопів Юрій Васильович – 2-30-26

Фінансове управління райдержадміністрації

начальник управління – Обідняк Михайло Васильович – 2-22-40

заступник начальника управління, начальник бюджетного відділу – Свідрак Леся Ярославівна – 2-21-45

головний спеціаліст бюджетного відділу – Дунець Світлана Михайлівна – 2-21-45

начальник відділу доходів і фінансів галузі виробничої сфери – Русаловська Лариса Михайлівна – 2-31-44

начальник відділу фінансивого, кадрового та господарського забезпеченняй – Мрічко Надія Михайлівна – 2-20-06

Управління праці та соціального захисту населення РДА

начальник управління – Креховецький Андрій Ярославович – 2-36-52, 2-65-27

в.о. начальника управління – Стецюк Романія Ярославівна – 2-65-27

директор тер.центру – Огерук Роман Михайлович – 2-51-27

заступник начальника управління – Швенг Ірина Яремівна – 2-41-59

головний бухгалтер – Петроняк Любов Зіновіївна – 2-26-77

начальник відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення – Кепещук Тамара Михайлівна – 2-60-99

начальник відділу контролю за призначенням пенсій – Бурій Світлана Максимівна – 2-65-27

начальник відділу державних соціальних інспекторів – Городиська Наталія Василівна – 2-26-77

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

начальник відділу – Зварчук Олександр Михайлович – 2-91-48

заступник начальника – Багрійчук Ольга Михайлівна – 2-27-86

головний бухгалтер – Андрійович Наталія Дмитрівна – 2-60-58

директор районного будинку культури – Романюк Іван Онуфрійович – 2-26-63

директор центральної бібліотечної системи – Кушнерчук Марта Іванівна – 2-34-77

директор музичної школи – Вишпольська Тетяна Володимирівна – 2-23-15

директор художньої школи – Бондаренко Жанна Дмитрівна – 2-63-92

Відділ освіти райдержадміністрації

начальник відділу – Винник Михайло Васильович – 2-81-29

заступник начальника відділу – Ковальчук Олег Олексійович – 2-81-29

головний спеціаліст – Безбородько Микола Петрович – 2-62-15

головний спеціаліст – Штаєр Марта Федорівна- 2-62-15

головний спеціаліст – Мельник Марія Василівна – 2-62-15

спеціаліст з загальних питань – Брайк Марія Василівна – 2-81-29

завідувач районного методичного кабінету – Петрик Богдан Васильович – 2-37-91

голова райкому профспілки працівників освіти – Гладун Ярема Миколайович – 2-65-34

Директори закладів освіти

Надвірнянський коледж – Нагорний Ростислав Васильович – 2-07-51, 2-07-52

Профтехучилище № 11 – Микитюк Ігор Григорович – 2-31-52, 2-50-41

Надвірнянський ліцей – Ревтюк Антон Омелянович – 2-91-24

Надвірнянсько-Богородчан-ський військовий ліцей – Мартинюк Микола Логінович – 2-33-05, 2-31-85

Надвірнянська школа інтернат – Карпенюк Мирослав Миколайович – 2-25-56

Надвірнянський центр дитячої творчості – Калин Руслана Львівна – 2-48-16

Надвірнянська вечірня школа –  Риндер Василь Іванович – 2-34-76

Надвірнянська ДЮСШ – Петріщак Ярослав Васильович – 2-54-90

Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1  – Маланюк Петро Михайлович – 2-26-89

Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2  – Возний Микола Миколайович – 2-23-03

Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – Крицький Ярослав Васильович – 2-26-36, 2-64-70

Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4- Романишин Роман Петрович – 2-35-96

Надвірнянський міжшкільний навчально-виробничий комбінат – Штаєр Омелян Семенович – 2-90-19

Районний методичний кабінет – Петрик Богдан Васильович – 2-37-91

Надвірнянська музична школа – Вишпольська Тетяна Володимирівна – 2-23-15

Надвірнянська художня школа – Боднаренко Жанна Дмитрівна – 2-63-92

Надвірнянський районний еколого-натуралістичний центр – Андрусяк Лариса Василівна – 2-37-75

Надвірнянська районна станція юних техніків – Гайдаш Василь Миколайович – 2-40-32

Управління земельних ресурсів

начальника управління – Левицька Ольга Василівна2-91-54

заступник начальника управління – Левицька Ольга Василівна – 2-35-50

завідувач сектору кадрової роботи та документального забезпечення – Яцентюк Марія Несторівна – 2-35-50

начальник відділу землеустрою, моніторингу, охорони та ринку земель – Дячук Михайло Васильович – 2-35-50

начальник відділу державного земельного кадастру – 2-35-50

головний спеціаліст юридичного сектору – Мазур Любов Іванівна – 2-35-50

головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру – Менів Олексій Дмитрович – 2-35-50

Надвірнянський районний відділ Івано-Франківської регіональної філії центру ДЗК

начальник відділу – Корж Іван Васильович – 2-90-97, 2-94-17

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

директор – Рудяк Тарас Тарасович – 2-92-52

оловний бухгалтер – головний спеціаліст – 2-92-52

начальник соціальної роботи – Томин Ольга Василівна – 2-92-52

головний спеціаліст – Бортнічук Тарас Миколайович – 2-92-52

КП Архітектурно-планувальне бюро Надвірнянської районної ради

начальник бюро – Кантор Світлана Ярославівна – 2-42-26

головний бухгалтер – Бакота Оксана Михайлівна – 2-42-26

інженер-геодезист – Артьомов Денис Вікторович – 2-42-26

Управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі

начальник управління ПФ України в Надвірнянському районі – Пацак Ігор Романович – 2-92-62, 2-35-42

перший заступник начальника управління – Писклинець Тетяна Миколаївна – 2-92-61

заступник начальника управління, начальник відділу по доходах – Полатайко Олександра Петрівна – 2-43-17

заступник начальника управління ПФ, начальник відділу пенсійного забезпечення – Наливайко Дмитров Іванович – 2-27-71

головний бухгалтер – Свідрук Тетяна Василівна – 2-48-64

начальник відділу персоніфікованого обліку – Недоступ Ольга Олексіївна – 2-42-63

головний спеціаліст по конт-ролю з призначення пенсій – Середюк Антоніна Євгенівна – 2-20-21

Редакція газети “Народна Воля”

редактор – Гриджук Іван Миколайович – 2-92-59

бухгалтер – Тисячна Валентина Вікторівна – 2-61-96

відповідальний секретар – Питлюк Микола Юрійович – 2-31-91

завідувач відділом законності і культури – Співак Орися Михайлівна – 2-61-96

завідувач відділом державотворення – Дутчак Олександ-ра Іванівна – 2-61-96

завідувач відділом економіки – Гриджук Назарій Іванович – 2-92-59

Районна телерадіокомпанія “Надвірна”

директор – Климковецький Богдан Дмитрович – 2-40-45

головний редактор телебачення –  Молдавчук Володимир Іванович – 2-40-45

головний редактор радіо – Нечвідова Олена Олександрівна – 2-92-66

зав.відділом громадсько-політичних програм – Цимбалюк Маряна Василівна – 2-40-45

зав.відділом інформаційних програм – Пришляк Тетяна Іванівна – 2-40-45

Керівники підприємств, установ, організацій

Промислові підприємства

НГВУ “Надвірнанафтогаз” ВАТ “Укрнафта”

начальник – Чуприна Володимир Степанович 2-23-21, 2-25-24, 2-51-02


Надвірнянська експедиція Прикарпатського управління бурових робіт

начальник – Манишак Богдан Миколайович – 2-20-63, 2-20-26, 2-27-45


Газопереробний цех НГВУ Надвірнанафтогаз”

начальник – Зима Володимир Григорович – 72-3-43, 72-2-09

Пасічнянський газопромисел ГПУ “Львівгазвидобування”

начальник – 67-3-33, 72-2-09

База матеріально-технічного забезпечення НГВУ “Надвірнанафтогаз”

в.о. начальника – Буній Олег Васильович – 2-24-59, 2-64-18, 2-21-41


ВАТ “Нафтохімік Прикарпаття”

голова правління – Шиляєв Олександр Леонідович – 2-26-39, 2-50-60, 71-3-17

технічний директор – Гончарук Роман Дмитрович – 50-18-05

головний інженер – Дутчак Василь Михайлович – 50-18-32

ВАТ “Надвірнянський лісокомбінат”

голова правління – 2-05-50


ТОВ СП “Інтерплит”

директор – Лелюк Дмитро Іванович – 2-05-60, 2-05-68

ТОВ “ЛК Інтерплит Надвірна”

директор – Тищенко Світлана Миколаївна – 2-05-67

Надвірнянський спеціалізований агролісгосп ОП “Івано-Франківськоблагроліс”

директор – Іванюк Микола Іванович – 2-06-37, 2-06-38


ДП “Надвірнянський лісгосп”

директор – Турчак Костянтин Олександрович – 2-06-61

головний інженер – Кузюк Іван Васильович – 2-06-65

ДП “Серін” ТзОВ “Серін Юкей Лімітед”

директор – Рожко Юрій Юрійович – 4-41-98


ЗАТ “Надвірнянська друкарня”

директор – Ціховський Богдан Дмитрович – 2-40-61, 2-22-55, 2-25-68

ТзОВ “Надвірнянський завод молочних продуктів”

директор – Талков Тодор Іванов – 2-31-23


Природний заповідник “Горгани”

директор – Кисляк Василь Михайлович – 2-04-83, 2-90-78

КП “Архітектурно-планувальне бюро” Надвірнянської районної ради

Кантор Світлана Ярославівна – 2-42-26


ЗАТ СП “Промінь-Галичина”

Гурмак Володимир Дмитрович – 2-36-29

Будівельні організації

ЦПО “Смарагд Прикарпаття”

Троценко Роман Володимирович – 2-49-97


ВАТ ПМК-21 “Лісбуд”

голова правління – Ісопенко Василь Ярославович – 2-04-38, 2-03-83 (бух.)


Філія “Надвірнянський Райавтодор”

начальник – Зінкевич Віктор Володимирович – 2-24-34, 2-43-41


ВАТ “Надвірнянський кар’єр”

голова правління – 2-30-48, 2-24-61, 2-23-62


ТзОВ “Надвірнянський цегельний завод

Процак Микола Іванович – 2-49-02, 2-37-66, 2-55-25

Філія ПКНК “Нерудник” ВАТ “Івано-Франківськцемент”

директор – Магаль Василь Миколайович – 6-73-09, 6-72-90, 6-73-50

Транспортні організації

ВАТ “Надвірнянська автобаза”

голова правління – 2-26-11


Управління технологічного транспорту НГВУ “Надвірнанафтогаз” ВАТ “Укрнафта”

начальник – Юркевич Ігор Богданович – 6-71-24, 72-2-70

Івано-Франківська дільниця Стрийського відділення технологічного транспорту і спецтехніки

начальник – Космірак Тарас Іванович – 67-1-17


Автобусна станція

начальник – Іванків Ніна Петрівна – 2-35-61, 2-24-70

Залізнична станція

начальник – 2-24-75

Торговельні організації

Районне споживче товариство

голова правління – Плитус Василь Іванович – 2-24-43, 2-40-74


Райкоопзаготпромторг”

директор – Романюк Василь Дмитрович – 2-30-44, 2-42-43


“Коопунівермаг”

директор – Плитус Лідія Дмитрівна – 2-50-33, 2-43-39(бух.)

ВАТ “Нафтовик”

голова правління – Ерстенюк Василь Васильович  – 2-26-00

Продовольчий ринок РайСТ

директор – Гевкалюк Іван Михайлович – 2-41-09, 2-65-69

Підприємства сфери обслуговування

Комунальне підприємство “Теплокомуненерго” Надвірнянської районної ради

директор – Ягиш Віктор Миколайович – 2-49-12, 2-49-33

КП “Надвірнаенергоцентр”

директор – Іваночко Лілія Василівна – 2-53-49, 2-40-17


Руднєвтеплоенерго”

директор – Угринюк Володимир Юрійович – 2-63-89

КП “Надвірнакомунсервіс”

начальник – Кіндрат Андрій Маркіянович – 2-36-19, 2-22-48, 2-30-90

Комунальне підприємство “Надвірнянський житловик”

в.о.начальника – Свідрук Микола Ярославович – 2-22-93, 2-62-75

Надвірнянське міське комунальне підприємство “Надвірнашляхбуд”

начальник – 2-36-68, 2-26-79

Надвірнянське управління по експлуатації газового господарства

начальник – Лундяк Ігор Михайлович – 2-24-56, 2-26-49

Надвірнянське управління по експлуатації газового господарства

головний інженер – Соболевський Володимир Богуславович – 2-22-97


Надвірнянська дільниця скрапленого газу

начальник дільниці – Будник Оксана Петрівна – 2-27-01, 2-54-70

Надвірнянська дільниця скрапленого газу ГНП

начальник дільниці – Бодлак Володимир Ярославович – 2-34-54

Філія ВАТ “Прикарпаттяобленерго”Надвірнянський район електричних мереж”

директор – Буняк Дмитро Васильович – 2-32-50, 2-25-18


КП “Надвірнаводоканал”

начальник – Литвинюк Василь Дмитрович – 2-30-90, 2-53-32, 2-90-81

Цех телекомунікаційних послуг № 10

начальник – Іроденко Юрій Богданович – 2-90-59, 2-25-30, 2-25-35

заст. начальника з питань технічної експлуатації – Притула Микола Васильович – 2-91-18

головний інженер – Гринчишин Михайло Григорович – 2-22-13


Центр поштового зв’язку № 4

начальник – Яворський Іван Васильович – 2-20-93, 2-62-13

заст.нач. Ковалюк Леся Василівна 2-41-46

Виробничий відділ №6 Івано-Франківського ОБТІ інвентарб’юро

керуючий – Косюк Галина Василівна – 2-90-96

Медицина, спорт

Центральна районна лікарня

головний лікар – Ісопенко Ярослав Васильович – 2-23-30, 2-94-41, 2-60-70

заступник головного лікаря –  Сем’янів Емілія Радіонівна – 2-22-56


Будинок дитини

головний лікар – Кузнєцова Галина Петрівна – 2-36-01

Районна санітарно-епідеміологічна станція

головний санітарний лікар – Іваніщак Роксолана Петрівна – 2-48-34, 2-50-16


Спортивно-технічний клуб Товариство сприяння обороні України”

начальник –  2-32-60

Спорткомплекс “ Хімік “

директор – Теребушка Роман Миколайович – 2-52-47


ФК “ Бескид “

директор стадіону – Лютак Мирон Васильович – 2-25-29


Районна рада ФСТ “Колос”

голова –  Масевич Василь Володимирович – 2-55-81


Районні відділи, управління, служби

Відділення державного казначейства в Надвірнянському районі

начальник – Полатайко Надія Ярославівна – 2-51-63, 2-14-01, 2-63-79

Районний відділ статистики

в.о.начальника – Микитюк Любов Василівна – 2-87-70


Районний центр зайнятості населення

начальник – Стефанюк Олександра Василівна – 2-34-61, 2-32-65, 2-21-82

Управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі

начальник – Пацак Ігор Романович – 2-92-62, 2-35-42

Райком профспілки працівників державних установ

голова – Вінтоняк Богдан Васильович – 2-62-35

Надвірнянська районна виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

директор – Николайчук Тетяна Романівна – 2-91-16, 2-23-43

Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Надвірнянському районі

начальник – Гутин Ганна Іванівна – 2-92-65, 2-62-64

Надвірнянська районна інспекція держтехнагляду

начальник – Петрик Мирослав Васильович – 2-31-92


Державне підприємство “Надвірнянський районний центр державного земельного кадастру”

начальник – Корж Іван Васильович – 2-90-97


Управління ветеринарної медицини

Начальник – Гурмак Іван Григорович – 2-86-34, 2-83-67


Музей історії Надвірнянщини

Директор – Зварчук Наталія Яремівна – 2-48-14


Геофізична партія західно-українська географічна розвідувальна експедиція ДГП “Укргеофізика”

начальник – Халак Микола Якимович – 2-23-00


Надвірнянська районна державна насіннєва інспекція

начальник – головний державний інспектор з насінництва району – Непийвода Василь Іванович – 2-22-89

Правоохоронні органи




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *